| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED A60 E-27 24VAC/DC 10W CW SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1245339 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 1350 lm |
| Pakkimistase 1 | 5904433102209 |