| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 8W (60W) A60 E27 WW FR ND 3CT/6 EC |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud
Pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 397611 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Beam angle | 150 ° |
| Pakkimistase 1 | 8719514452404 |