| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 50W GU10 WW 36D 3PF/8 DISC |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 380 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514393998 |