| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 40W P45 E14 WW FR ND 2SRT6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 5 W
E14 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514310094 |