| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 40W P45 E14 CW FR ND 1PF/10 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-pirnid, 5 W
E14 LED-pirnid, 4000K E14 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 8719514309562 |