| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 4.9W (40W) A60 E27 WW FR ND 6CT/6 EC |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid ja torud
Pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1137333 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 95 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.9 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Beam angle | 180 ° |
| Pakkimistase 1 | 8719514459434 |