| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 4.5W 500mm S14S WW ND 1CT/4 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 55.6 lm/W |
| Valgusvoog | 375 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718291789505 |