| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED 100W A60 E27 WW FR ND 1PF/10 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 391869 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 13 W |
| Valgusvoog | 1521 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718699769765 |
| Pakkimistase 2 | 8718699769765 |