| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LD240 | Pendant | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Kõrgus/sügavus | 230 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581200180, 5701581200197 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |