| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LB 90 430 R3 FS 90° bend for cable ladder 45x300 |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001535 |
| Võru liik | Perforeeritud profiil |
| Perforeeritud külgsein | No |
| Põlv | 90° |
| Suuna muutus | Horisontaalne |
| Külglati liik | Lapikprofiil |
| Pakkimistase 1 | 4012196494262 |
| Pakkimistase 2 | 4012197133757 |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Hingedega ava | No |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 300 mm |
| Kaabliredeli laius | 300 mm |
| Kaabliredeli kõrgus | 45 mm |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | No |