| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLS C18 Laser Level Tool Box |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 9900 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Kollane |
| Laius | 260 mm |
| Mudel | Karp |
| Kõrgus | 390 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Materjal | Plast |
| Pakkimistase 1 | 0095969871075 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Tabalüku kütked | Yes |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | No |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Eemaldatav renn | Yes |
| Lahtrite koguarv | 2 |
| Vahuga | Yes |
| Koos jagajaga | Yes |
| With telescopic handle | No |