| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SILVYN UI 511 1'' 26,0x30,0 |
| Bränd | LAPP |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8307 1000 00 |
| ETIM | EC001179 |
| Välisläbimõõt | 31 mm |
| Siseläbimõõt | 25.8 mm |
| Painderaadius, staatiline | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 4044773215809 |