| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SKINTOP STR PG 48 RAL 9005 BK |
| Bränd | LAPP |
| Kategooriad |
Standardsed kaablitihendid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 14 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 39-44 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 48 |
| Pakkimistase 1 | 4044773160628 |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | No |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Paindeulatuse kaitse/trumpet flare | No |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Talitlustemperatuur | -20-80 °C |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Võtme laius | 65 mm |