| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lampa LED, A60 N LED 14W E27-NW, 14W, 1520lm, 4000K, E27 (31166) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 109 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 120 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 14 W |
| Valgusvoog | 1520 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Pakkimistase 1 | 8595665311667 |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | F |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Neutraalne 3300-5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 110 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 14 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 20000 |