| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lampa LED, 3PACK G45 5W E14-WW, 5W, 500lm, 2700K, E14 (33152) |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E14 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Lambi kuju | Ümamargune/kerakujuline |
| Pikkus | 82 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5905339331526 |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | F |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 40 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 5 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 20000 |