| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lamp Metalldampf 2000W 10,3A E40 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 180000 lm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 380-400 V |
| Lambi võimsus | 2000 W |
| Pakkimistase 1 | 9003399129667 |