| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | FILAMENT LAMP E27 | G45 | 4000 Kelvin | 860 Lumen |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| Energiaklass | |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 792283 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5.9 W |
| Valgusvoog | 860 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Pakkimistase 1 | 6923933818655 |
| Pakkimistase 2 | 5400848001620 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |