| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lamp 400W E40 HQIB-T D |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 36000 lm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 220-250 V |
| Lambi võimsus | 400 W |
| Pakkimistase 1 | 9003399129650 |