| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LAMP 2,8V 0,5A PHILIPS SPP=10 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000399 |
| Lambipesa | BA9s |
| Tehnoloogia | Hõõglamp |
| Lambi pinge | 2.8 V |
| Värvustemperatuur | 2 K |
| Lambi võimsus | 1.4 W |
| Pakkimistase 1 | 4250217403033 |
| Pakkimistase 2 | 4250217403033 |
| Nimivool | 500 mA |
| Värvus | Valge |
| Energiatõhususklass | G |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Krüptoon | No |
| Sobib impulsslambile | Yes |
| Sobib pointerile | No |
| Halogeenlamp | No |
| Ksenoon | No |
| Sobib ümarale välklambile | No |