| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lamp 150W Metallhochdruck NDL R7S |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4990 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | RX 7s |
| Valgusvoog | 11200 lm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi pinge | 220-250 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 9003399100505 |