| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Charging cable Mode3 Type2-Type2 32A3ph 22kW 5m |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC002897 |
| Nimivool | 32 A |
| Kaabli liik | Sirge |
| Voolu liik | AC kolmefaasiline |
| Kaabli pikkus | 5 m |
| Sõidukipoolne tüüp | Tüüp 2 |
| Taristupoolne tüüp | Tüüp 2 |
| Pakkimistase 1 | 9003399526398 |
| Pinnatöötluse kontaktid | Hõbetatud |
| Kontakti materjal | CuZn |