| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Charging Cable (Mode 3), Type 2, 20A, 3PH, 4m, Black |
| Bränd | Mennekes |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC002897 |
| Nimivool | 20 A |
| Nimipinge | 400 V |
| Voolu liik | AC kolmefaasiline |
| Andmeside juhtide arv | 2 |
| Sõidukipoolne tüüp | Tüüp 2 |
| Taristupoolne tüüp | Tüüp 2 |
| Koos sisendkaabli juhtimisplokiga (Incable Control Box, ICCB) | No |
| Laadimismoodus | Moodus 3 |
| Pakkimistase 1 | 4015394297505, 4015394297505 |
| Koos temperatuurianduriga | No |