| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | L.NOW-RJ45 KEYSTONE COVER 1M WHITE |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 22 mm |
| Mudel | Keskmine katteplaat |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 86 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kasutusala | Muul viisil |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Jälg/tähistus | Puudub |
| Järelevalve aknaga/valgusväljundiga | No |
| RAL-number (akin) | 9003 |
| Löögikindlus | IK04 |
| Koos sildi alusega | No |
| Vahetatavate läätsedega/tähisega | No |
| Pinna liik | Matt |
| Sobib siinisüsteemi puuteandurile | No |
| Skaneeritav tähis / tõkkevaba | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8005543678060 |
| Pakkimistase 2 | 8005543678053 |