| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CROSS-PIECE FLAT 300 H=60 D=1.0 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001542 |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 0 mm |
| Kaablirenni laius | 300 mm |
| Kaablirenni kõrgus | 60 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480783173 |
| Värvus | Muul viisil |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | Yes |