| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CROSSPIECE H1760-500 TV |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001559 |
| Võru liik | Perforeeritud profiil |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Siseraadius | 300 mm |
| Kaabliredeli laius | 0 mm |
| Kaabliredeli laius | 500 mm |
| Kaabliredeli kõrgus | 60 mm |
| Külglati liik | Profiil (avatud) |
| Pakkimistase 1 | 7321677379347 |
| RAL-number | 0 |
| Laia piluga mudel | No |
| Sobib tervikahelale | No |