| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Intermediate Switch Mureva Styl 10AX IP55 White |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Lülitid
|
| Päritoluriik* | PL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Kooste ehitus | Põhielement täiskorpusega |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Tunnusvool | 10 A |
| Kinnitusviis | Kruviühendus |
| Juhistikusüsteem | Vahelüliti (4-astmeline) |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP55 |
| Pakkimistase 1 | 3606480789212 |
| Värvus | Valge |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Helendus | Ei |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Sisseehitussügavus | 10 mm |
| Tagasisidesignaali kontakt | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Klahvlülitite arv | 1 |
| RAL-number (akin) | 9003 |
| Luminofoorlampide lülitusvool | 10 AX |
| Nupplülitiga | No |
| Pesumasina lüliti | No |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 71 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Seadme sügavus | 60 mm |
| Sildi koht/infopind | Ei |
| Valgustusfunktsioon | Valgustus (on) |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
Mureva Styl intermediate switch MUR39023 is a reliable waterproof solution for indoor and outdoor use thanks to its IP55 degree of protection. This 10 AX and 250 V AC screwless device is a fine mechanism that snaps easily. Its ergonomic design allows the device to be mounted in flush as well as in surface. It accepts flexible, standed or rigid cables from 1.5 to 2.5 mm²