| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KOPPELKIT HOR. PLA/PLD 12X6 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | ES |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002622 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| RAL-number | 0 |
| Pakkimistase 1 | 3606481190550 |