| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Konyo | Wall light | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1990 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 98 mm |
| Kere värvus | Must |
| Kõrgus/sügavus | 366 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pakkimistase 1 | 5704924009600 |
| Pakkimistase 2 | 5708839009601 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |