| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KNX radio motion det. comf 2.2 m quicklink, S.1/B.3/B.7, p. white, mat |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Bus System Devices (KNX/Modbus)
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001582 |
| Mudel | Liikumisandur |
| Siinisüsteem KNX | No |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | No |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Siiniühendusega | Yes |
| Muud siinisüsteemid | Puudub |
| Siinisüsteem LON | No |
| Siinisüsteem KNX radio | Yes |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4011334374619 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Valge |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Läbilöögikaitsega | Yes |
| Kanalite arv | 1 |
| Trepikoja järelevalve | Yes |
| Materjal | Termoplastist |
| Lülitusvõimsus | 0 W |
| Suurim edastusulatus otsesuunas | 8 m |
| Suurim edastusulatus külgedel | 6 m |
| Materjal | Plast |
| Tuvastatav läbimõõt põrandal | 0 m |
| Alajaama sisend | Yes |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Õpetamisfunktsioon helendusreaktsioonile | Yes |
| Talitlusmooduse lüliti | Yes |
| Läbipaistev | No |
| Loomade tsooniga | No |
| Pinna liik | Matt |
| Tuvastusnurk vertikaalsihis | 3-45 ° |
| Horisontaalne tuvastusnurk | 90-180 ° |
| Vähim sisselülitusaeg | 1 s |
| Suurim koormustsükkel | 180 min |
| Seadistatav helendusreaktsioon | Yes |
| Iseõppiva väljalülitusviivitusega | No |
| Optimaalne paigalduskõrgus | 2.2 m |