| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KNX radio motion det. comf 1.1 m quicklink, R.1/R.3/1930/R.cl., p. whi |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Bus System Devices (KNX/Modbus)
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001582 |
| Mudel | Liikumisandur |
| Siinisüsteem KNX | No |
| Raadiosageduslik siinisüsteem | No |
| Siinisüsteem Powernet | No |
| Siiniühendusega | Yes |
| Muud siinisüsteemid | Puudub |
| Siinisüsteem LON | No |
| Siinisüsteem KNX radio | Yes |
| Raadiosageduslik, kahesuunaline | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4011334374572 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Värvus | Valge |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Läbilöögikaitsega | No |
| Kanalite arv | 1 |
| Trepikoja järelevalve | No |
| Materjal | Termoplastist |
| Lülitusvõimsus | 0 W |
| Suurim edastusulatus otsesuunas | 12 m |
| Suurim edastusulatus külgedel | 8 m |
| Materjal | Plast |
| Tuvastatav läbimõõt põrandal | 0 m |
| Alajaama sisend | No |
| RAL-number (akin) | 9010 |
| Õpetamisfunktsioon helendusreaktsioonile | Yes |
| Talitlusmooduse lüliti | Yes |
| Läbipaistev | No |
| Loomade tsooniga | No |
| Pinna liik | Läikiv |
| Tuvastusnurk vertikaalsihis | 0-7 ° |
| Horisontaalne tuvastusnurk | 90-180 ° |
| Vähim sisselülitusaeg | 1 s |
| Suurim koormustsükkel | 180 min |
| Seadistatav helendusreaktsioon | Yes |
| Iseõppiva väljalülitusviivitusega | No |
| Optimaalne paigalduskõrgus | 1.1 m |