KMB6-C40/3 Overcurrent circuit breaker, 3P KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5905339231659
MPN: 23165
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi KMB6-C40/3 Overcurrent circuit breaker, 3P KMB6
Bränd Kanlux
Kategooriad Kaitselülitid 40A
ETIM EC000042
Tunnusvool 40 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5905339231659
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sagedus 50 Hz
Voolupiirangu klass 3
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 3
Talitlusaegne ümbrustemperatuur 5-40 °C