KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6 image 1
Wyłącznik z zabezpieczeniem nadmiarowo-prądowym.
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5905339326065
MPN: 32606
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi KMB6-C32/4 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Bränd Kanlux
Kategooriad Kaitselülitid 32A
ETIM EC000042
Tunnusvool 32 A
Tunnuspinge 230 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 4
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5905339326065
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sagedus 50 Hz
Voolupiirangu klass 3
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 4
Talitlusaegne ümbrustemperatuur 5-40 °C