| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Single- and multi-pole terminal strip, Screw connection, 4 mm², 400 V, |
| Bränd | Weidmüller |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC001284 |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Puuriava kaugus tsentrist | 55 mm |
| Pakkimistase 1 | 4032248975495 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 15 mm |
| Pooluste arv | 5 |
| Klambrite arv pooluse kohta | 2 |
| Elektrilise ühenduse liik 1 | Kruviühendus |