| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PXLP0040 KIT XLP00 B300 H400 BIS ZU N2 XLP00 |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 8015646907868 |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 350 mm |
| Sügavus | 0.001 mm |
| Materjal | Metall |