| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KIT RACK GUIDES 6U |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3245063109735, 3245063109735 |
| Pakkimistase 2 | 3414970977588 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |