| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | kit quadro.s. HA400/630 A 600x600mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Väikesed jaotuskilbid
|
| ETIM | EC002575 |
| Laius | 70 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 595 mm |
| Pakkimistase 1 | 3250616130050, 3250616130050 |
| Pakkimistase 2 | 3250616130050 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Kogumislatiga | No |