| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | kit HA800-1600 A Quadro.Pl. 800x600 mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Väikesed jaotuskilbid
|
| ETIM | EC002575 |
| Laius | 796 mm |
| Kõrgus | 600 mm |
| Sügavus | 26 mm |
| Pakkimistase 1 | 3250616132719, 3250616132719 |
| Pakkimistase 2 | 3250616132719 |
| Laiendamine on võimalik | Yes |
| Kogumislatiga | No |