| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KIT EXT BATT MCCB 200A 24V ST |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | RO |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 6430070722764 |
| Laius | 105 mm |
| Kõrgus | 230 mm |
| Sügavus | 149 mm |