| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KIT BOT.WITH-OUT PLINTH W=600MM D=700MM |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Mudel | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 8015646863966, 8015646863966 |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 35 mm |
| Sügavus | 700 mm |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 600 mm |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | No |