| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KIT 3 HORIZONTAL MOUNTING BOX EMPTY 3X8M STANDARD BOX 16/24M |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Floor Boxes
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000119 |
| Sisseehitatud seadmete arv | 12 |
| Paigaldustoru sisendite arv | 12 |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühiku paigaldusviis | Haakuriga |
| Pakkimistase 1 | 3414970755131 |
| Pakkimistase 2 | 3414970755131 |
| Laius | 281.3 mm |
| Mudel | Tassi kuju |
| Sügavus | 81 mm |
| Pikkus | 281.3 mm |
| Tõmbetõkiste arv | 6 |