| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Floor Box Frame Standard 2×8 Modules |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Floor Boxes
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Sisseehitatud seadmete arv | 8 |
| Paigaldustoru sisendite arv | 1 |
| Materjal | Muul viisil |
| Ühiku paigaldusviis | Kruviühendus |
| Pakkimistase 1 | 3414970755162 |
| Pakkimistase 2 | 3414970755162 |
| Laius | 281.3 mm |
| Mudel | Toe kuju |
| Sügavus | 67.7 mm |
| Pikkus | 281.3 mm |
| Tõmbetõkiste arv | 4 |