| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KH4 SUSPENSION HOOK 50MM |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 30 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Lisatarviku liik | Paigalduskomplekt |
| Pikkus | 183 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217413742 |
| Värvus | Hõbedane |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Materjal | Teras |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |