| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Kettle To-Go Tripod 110 | Accessories | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Põrandavalgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Laius | 367 mm |
| Pikkus | 320 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1033 mm |
| Pakkimistase 1 | 5701581496583 |
| Pakkimistase 2 | 5701581496491 |
| Kere värvus | Must |