| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Keor compact dry contact card |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4030 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3414972095884 |
| Pakkimistase 2 | 3414972095884 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |