| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KB184TV GEPERF. 300 H=60 D=1.5 L=3 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000047 |
| Laius | 300 mm |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Kõrgus | 60 mm |
| Materjali paksus | 1.5 mm |
| Perforeeritud külgsein | Yes |
| Pikkus | 3000 mm |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | Yes |
| Kasulik ristlõige | 18000 mm² |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Sobib tervikahelale | No |
| Koos kattega | No |
| Pakkimistase 1 | 8712186103353 |
| RAL-number | 0 |
| Mass/kaal | 0 kg/m |
| Materjal | Muul viisil |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |
| Span between supports according to IEC 61537 | 0 mm |
| Max. safe working load according to IEC 61537 | 0 N/m |