| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KB184 GESL. 400 H=110 D=1.0 L=3 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC000047 |
| Laius | 400 mm |
| Mudel | Ilma liitmikuta |
| Kõrgus | 110 mm |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Perforeeritud külgsein | No |
| Pikkus | 3000 mm |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | No |
| Kasulik ristlõige | 44000 mm² |
| NATO-paigaldusavad | No |
| Sobib tervikahelale | Yes |
| Koos kattega | No |
| Pakkimistase 1 | 8712186041358 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Pidevtsingitud |
| Mass/kaal | 0 kg/m |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Laia piluga mudel | No |
| Span between supports according to IEC 61537 | 0 mm |
| Max. safe working load according to IEC 61537 | 0 N/m |