| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KAPJE GROEN ''CLOSE'' |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001072 |
| Ehitusviis | Tasapinnaline |
| Siseläbimõõt | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480785078 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |