| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CABLE TRAY QUICK FIXING BRACKET (1ST=3) |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002446 |
| Värvus | Muul viisil |
| Kõrgus | 70 mm |
| Sügavus | 10 mm |
| Pikkus | 87 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3606489940836 |
| Vaipservaga | No |
| Lahtrite arv | 0 |
| Paigaldusperforatsioon põhjas | Yes |