| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | with 1 FL13 cutouts for S3D encl. RAL7035. L245xW80 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigalduskomponendid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000211 |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3606480326820 |
| Laius | 245 mm |
| Mudel | Juhtme läbiviigumuhv |
| Kõrgus | 245 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Pinnatöötlus | Pulbervärvitud |
| Eelstantsitud | Yes |
| Liik | Sirge |
| Ühendusavade arv | 0 |