| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | KA2-2234 LED bulb |
| Bränd | ABB |
| ETIM | EC000399 |
| Lambipesa | BA9s |
| Valgusvoog | 220 lm |
| Kogupikkus | 0 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Tehnoloogia | LED |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 0 K |
| Pakkimistase 1 | 7320500550045 |
| Nimivool | 4 mA |
| Värvus | Sinine |
| Krüptoon | No |
| Sobib impulsslambile | Yes |
| Sobib pointerile | Yes |
| Halogeenlamp | No |
| Ksenoon | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Sobib ümarale välklambile | Yes |